Новини

Успішний день для українських олімпійців. У фіналі ігор Олімпіади з артистичного плавання український дует у складі харків’янок Марти Федіної та Анастасії Савчук зайняв третє місце. Це перша в історії участі України в іграх Олімпіади медаль у синхронному плаванні.
Сьогодні заступниця голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва взяла участь в обговоренні концепції презентації Харківщини на Всеукраїнському фестивалі туристичних маршрутів та народних художніх промислів «Мандруй Україною».
Мінцифра запустила платформу Дія.Цифрова громада в тестовому режимі. Це база знань для відповідальних за цифровізацію у всіх органах місцевої влади — CDTO.
Робоча нарада пройшла на Комунальному обласному некомерційному підприємстві «Обласний клінічний перинатальний центр» сьогодні, 4 серпня. Обговорили перспективи розвитку лікарні, питання розширення співпраці з НСЗУ. Нараду провела заступник Харківської обласної ради Тетяна Біловол
Українська олімпійська команда з синхронного плавання складається виключно з харків’янок. Понад двадцять років тренує синхроністок заслужений тренер України, Почесний громадянин Харківської області Світлана Саїдова . О 13.30 сьогодні розпочнуться фінальні олімпійські змагання дуетів.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я