Новини

В населених пунктах пройшли святкові заходи до дня заснування.
Сьогодні голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко провела зустріч з почесним консулом Азербайджанської Республіки Афганом Салмановим, під час якої обговорили питання розвитку економічних, культурних, наукових, туристичних та інших зв'язків між Харківщиною та Азербайджанською Республікою
Сьогодні, 13 вересня, відбулось засідання постійної комісії з питань розвитку транспорту та зв’язку Харківської обласної ради. У роботі комісії взяли участь перший заступник голови Харківської обласної ради Альберт Кононенко, заступник голови обласної ради Валерія Мураєва.
13 вересня відбулось засідання постійної комісії з питань аграрної політики, земельних відносин та соціального розвитку села. В засіданні взяв участь перший заступник голови обласної ради Альберт Кононенко.
10 вересня на стадіоні «Авангард» відбувся спортивний захід, присвячений Дню фізичної культури та спорту в Україні.
Всеукраїнський конкурс графічного дизайну «Дитятко. Art» проходить на базі Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» в рамках Міжнародного дитячого медіафестивалю «Дитятко» вже другий рік поспіль. Його мета виявити та підтримати обдаровану учнівську молодь, об'єднати талановитих дітей, вдосконалити їх творчий потенціал, залучити юних аматорів до активної участі у мистецькому житті.
Заступниця голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва та депутат обласної ради, голова Комісії з питань молодіжної політики, культури, спорту та туризму Віталій Гагарін долучилися до урочистих заходів з нагоди святкування 30-ї річниці створення Національного олімпійського комітету України. Свято відбулося в Національному палаці мистецтв «Україна» у Києві за участі Президента Володимира Зеленського.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я