Новини

Сьогодні заступниця голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва взяла участь воркшопі, присвяченому темі: «Використання інструментів гендерно чутливого аналізу для формування міських та обласних програм».
В роботі постійної комісії з питань антикорупційної та регуляторної політики, законності, боротьби зі злочинністю, регламенту та місцевого самоврядування Харківської обласної ради взяв участь перший заступник голови обласної ради Альберт Кононенко.
Сьогодні перший заступник голови Харківської обласної ради Альберт Кононенко взяв участь в урочистих заходах, присвячених Дню рятівника, які відбулися у Головному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій в Харківській області
Сьогодні голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко бере участь у XX Міжнародному економічному форумі, який проходить у Львові.
Громадською організацією «МОУШН+» у партнерстві з ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» впроваджується проєкт «Tour De Fort» – веломаршрут по фортецях Слобожанщини», який отримав перемогу в конкурсі проєктних заявок Українського культурного фонду «Культурно-туристичний маршрут» програми «Культура. Туризм. Регіони»
У Первомайському Харківської області 18-19 вересня відбудеться фестиваль «Олексіївська фортеця 290», присвячений 290-річчю будівництва Української оборонної лінії. Захід відбувається за підтримки Харківської обласної ради в рамках конкурсу проєктів місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє».
Вітання голови Харківської обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко.
Вітання голови Харківської обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко.
Вітання голови Харківської обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я