Новини

Сьогодні перший заступник голови Харківської обласної ради Альберт Кононенко взяв участь в урочистостях з нагоди тридцятої річниці Дня незалежності Вірменії.
Засідання постійної комісії з питань промисловості, житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Харківської обласної ради відбулось сьогодні, 21 вересня. В роботі комісії взяв участь перший заступник голови обласної ради Альберт Кононенко.
Це питання сьогодні голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко обговорила з членом Європейського парламенту, членом міжнародного комітету Європейського парламенту Лукасом Мандлем та Генеральним секретарем Асамблеї Європейських регіонів Крістіаном Шпаром.
Депутати розглянули питання, які планується винести на розгляд сесії обласної ради, заслухали інформацію до відома. В роботі комісії взяли участь перший заступник голови обласної ради Альберт Кононенко, заступник голови обласної ради Валерія Мураєва.
Участь у роботі комісії взяла заступниця голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва. Серед питань, що були розглянуті на засіданні постійної комісії, проєкти рішень відносно внесення змін до регіонального бюджету, Програми економічного і соціального розвитку, питання оголошення конкурсів на посади керівників комунальних закладів освіти.
Напрямки роботи Комунального закладу охорони здоров’я «Обласний центр медико-соціальної експертизи» обговорили під час робочої зустрічі заступника голови Харківської обласної ради Тетяни Біловол з колективом підприємства.
Меморіал облаштували на стіні Іоано-Богословського храму. В урочистому заході взяли участь голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко та Предстоятель Української Православної Церкви (Православної Церкви України) митрополит Київський і всієї України Епіфаній
Голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко зустрілася з Предстоятелем Української Православної Церкви (Православної Церкви України) митрополитом Київським і всієї України Епіфанієм, який з дводенним візитом, 20-21 вересня, перебуває на Харківщині.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я