Новини

Депутати Харківської обласної ради на сесії 23 вересня внесли зміни до рішення «Про утворення та обрання постійних комісій обласної ради».
Прогноз обласного бюджету Харківської області затверджений сьогодні, 23 вересня, на сесії обласної ради. Проєкт розробила Харківська обласна державна адміністрація.
Таке рішення депутати прийняли у ході пленарного засідання VII сесії VIII скликання.
Сьогодні під час пленарного засідання VII сесії Харківської обласної ради VIII скликання було затверджено звіт за результатами оцінки корупційних ризиків у діяльності Харківської обласної ради та Антикорупційну програму Харківської обласної ради на 2021-2023 роки.
У рішенні, яке депутати затвердили 23 вересня у ході пленарного засідання, йдеться про трансферти з державного бюджету, виділення додаткових коштів та перерозподіл у межах загального обсягу асигнувань.
Депутати Харківської обласної ради внесли зміни до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2021 рік.
Програма сприяння ефективності використання та збереження майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області на 2022 – 2024 роки прийнята на сесії обласної ради 23 вересня.
Програма, яка діятиме до 2025 року, була прийнята на сесії обласної ради 23 вересня. Проєкт програми розробив Державний архів Харківської області.
Таке рішення депутати ухвалили під час пленарного засідання VII сесії Харківської обласної ради VIII скликання.
Сьогодні у ході засідання VII сесії VIII скликання депутати ухвалили рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин Харківської області» видатним жителям регіону.
Про це на пленарному засіданні VII сесії VIII скликання Харківської обласної ради повідомила голова облради Тетяна Єгорова-Луценко.
Голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко відкрила пленарне засідання VII сесії VIII скликання.
Обласний фестиваль мистецтв «Симфонія фарб Слобожанщини» відкриється 25 вересня у Люботинській спеціалізованій школі мистецькій школі-інтернаті «Дивосвіт» Харківської обласної ради. Проєкт проведення цього фестивалю у 2021 році став одним з переможців обласного конкурсу проєктів місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє».
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я