Новини

Сьогодні голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко провела робочу нараду з підприємцями області. Під час зустрічі обговорили актуальні питання розвитку бізнесу.
Спільні культурні проєкти українських та європейських організацій можуть бути профінансовані коштом грантів міжнародної співпраці House of Europe. Заявки можна подавати до 2 листопада.
Громадська організація «Нове бачення» розпочинає новий проєкт «Громадяни майбутнього» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні та запрошує вчителів шкіл долучитися до нього.
Програма Європейського Союзу House of Europe пропонує інфраструктурні гранти 5 - 10 тис. євро на меблі, техніку та обладнання, якими можна облаштувати громадський простір. Крім цього за допомогою грантів можна втілити нові задуми, що зроблять життя спільноти міста або села більш насиченим.
Святковий захід з реалізації проєкту «Здоров’я жінки — запорука здоров’я нації» відбувся на Харківщині у КНП «Первомайська Центральна районна лікарня». Проєкт переміг на початку 2021 року в обласному конкурсі проєктів місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє».
Регіональна майстерня з публічних консультацій відбулась 7-8 жовтня в Сумах в рамках проєкту «Посилення розробки законодавства та спроможності Уряду та об'єднань громадянського суспільства до ефективної співпраці у реалізації політики».
З вітальним словом до учасників виїзного засідання Ради Директорів Конфедерації будівельників України звернулася голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко.
Сьогодні у Будинку рад відбулася зустріч голови Харківської обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко з представником Уповноваженого із захисту державної мови Сергієм Левчуком. Говорили про питання реалізації державної мовної політики. Участь у зустрічі також взяв голова постійної комісії Харківської обласної ради з питань молодіжної політки, культури, спорту та туризму Віталій Гагарін.
Сьогодні заступниця голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва взяла участь в урочистому відкритті пам’ятної дошки на честь 140-річчя від дня народження видатного вченого, громадського діяча та організатора сільськогосподарської справи в Україні Мойсею Вольфу.
Сьогодні перший заступник голови Харківської обласної ради Альберт Кононенко вручив ключі від авто бригадам швидкої допомоги.
Вітання голови Харківської обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко з Днем юриста України
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я