Новини

Голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко провела нараду з керівниками органів місцевого самоврядування, профільними спеціалістами та представники профільних структурних підрозділів територіальних громад, обласної державної адміністрації та обласної ради щодо створення на Харківщині першого в Україні проєкту Єдиного Електронного Сервісу з надання адміністративних, соціальних послуг та доступу до реєстрів територіальних громад області
У заході взяла участь начальник відділу міжнародних зв'язків та презентаційної роботи управління з питань територіального та місцевого розвитку та міжнародних зв'язків Харківської обласної ради Ірина Вязовска.
Під час онлайн-наради з головами громад, проведеної за ініціативи голови Харківської обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко та т.в.о. голови обласної державної адміністрації Олександра Скакуна, обговорили низку питань, пов’язаних з можливими шляхами розв'язання проблем утилізації твердих побутових відходів та очищення стоків.
Цей освітній продукт, розроблений спільно ГО Greencubator та LvBS, має на меті передати представникам громад найкращий український та зарубіжний досвід створення та роботи енергетичних кооперативів.
Грант на воркшоп «Креативні комунікації для соціальних змін» включає проведення воркшопу для організації та консультаційну підтримку протягом двох місяців.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я