Новини

Сертифікат переможця обласного конкурсу мініпроєктів «Ефективна медицина в громаді» начальник управління з питань територіального і місцевого розвитку та міжнародних зв’язків виконавчого апарату Харківської обласної ради Наталія Пугач вручила директору КНП «Центр первинної медичної допомоги» Зачепилівської селищної ради Анні Погорілій.
Сертифікати переможцям вручила заступниця голови Харківської обласної ради Тетяна Біловол. Завдяки перемозі мініпроєкту обласного конкурсу «Ефективна медицина в громаді» у Золочівській лікарні облаштували оториноларингологічний кабінет. А в рамках конкурсу «Разом в майбутнє» для Золочівської та Солоницівської громад придбали новий автобус.
Заступниця голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва під час робочої поїздки до Лозівської громади ознайомилася з роботою та проблемними питаннями закладів культурної, соціальної та освітньої сфери.
На засіданні постійної комісії Харківської обласної ради з питань бюджету депутати погодили питання прийняття низки державних субвенцій. У роботі комісії взяв участь перший заступник голови обласної ради Альберт Кононенко.
Заступниця голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва під час робочої поїздки до Лозівської громади разом з міським головою Сергієм Зеленським обговорили можливість підключення місцевого ЦНАП до Єдиного Електронного Сервісу адміністративних послуг, який планується запровадити на Харківщині.
Відбулась робоча нарада, на якій було розглянуто звернення представників територіальних громад області щодо низки випадків відключення газу жителям області. В нараді взяв участь перший заступник голови Харківської обласної ради Альберт Кононенко.
Проєкт «PROSTO: Підтримка доступності послуг в Україні, 2021-2023» до 25 листопада приймає заявки на отримання підтримки для створення ЦНАП/Дія. Центрів з нуля.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я