Новини

Заступниця голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва взяла участь у відкритті групової виставки художників України німецького походження, присвяченої 80-річчю Депортації німецького населення «Зустріч поколінь». Виставка працюватиме до 14 листопада у інформаційно-виставковому центрі «Бузок» (м. Харків, вул. Сумська 25)
Урочисте вручення сертифікату щодо реалізації проєкту «Сучасна бібліотека - компетентний фахівець – активна громада», переможця обласного конкурсу проєктів місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє», відбулось 5 листопада.
Вручення сертифікату про успішну реалізацію мініпроєкту «Диджиталізація в медичних установах Височанської громади», який став переможцем обласного конкурсу «Ефективна медицина в громаді», пройшло у селищі Покотилівка.
У Харкові пройшла міжнародна конференція з питань інвестиційного потенціалу взаємодії регіону з Азербайджанською Республікою. В роботі конференції взяли участь заступниця голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва, депутати обласної ради, Почесний консул Азербайджанської Республіки в місті Харків Афган Салманов, заступник голови обласної державної адміністрації Михайло Черняк, перший заступник Харківського міського голови Олександр Новак. У режимі онлайн до конференції приєдналися представники уряду та ділових кіл Азербайджану
Під час Конференції планується дві панельні дискусії із провідними експертами з місцевого самоврядування України, представниками територіальних громад, асоціацій місцевого самоврядування та органів державної влади.
Згідно проєкту, три громади отримають комплексну підтримку розробки їхньої Стратегії розвитку. Відбір громад-учасниць проєкту відбуватиметься на конкурсній основі.
Громадська організація Центр розвитку ініціатив «ІнСорс» запрошує громадських активістів та активісток на 4-денний онлайн-тренінг за програмою «Active Citizens» від Британської Ради, що відбуватиметься 27-28 листопада та 4-5 грудня 2021 року на онлайн-платформі Microsoft Teams та з використанням інших онлайн сервісів.
Міжнародний республіканський інститут 10 листопада о 15.00 запрошує на презентацію «Дорожня карта реформ: облік активів громади”, на якій буде представлено посібник «Належний облік активів як інструмент розвитку громади».
Захід пройде 11-12 листопада і складається з 5 панельних дискусій та однієї бліц сесії. Близько 50 спікерів і спікерок долучаться до Форуму у двох студіях – Київська (м. Київ) та Східна (м. Краматорськ) – та онлайн.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я