Новини

Голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко в ході робочого візиту до Пісочинської громади вручила сертифікати про успішне впровадження проєктів, що стали цьогорічними переможцями обласних конкурсів «Ефективна медицина в громаді» та «Разом в майбутнє».
Сьогодні голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко відвідала Пісочинську громаду. В ході робочої поїздки ознайомилася з перебігом будівництва нового корпусу дитячого садка «Теремок» та реконструкцією фізкульутрно-оздоровчого комплексу у мікрорайоні «Мобіль». Об’єкти зводяться в рамках президентської програми «Велике будівництво».
Урочисте відкриття мініпроєкту «Smart-лабораторія – центр здоров’я для всіх» обласного конкурсу «Ефективна медицина в громаді» відбулося 9 листопада. У заході взяла участь заступник голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва.
Заступниця голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва на Чугуївщині зустрілася з керівництвом, активом громади та профільними спеціалістами щодо запровадження Єдиного Електронного Сервісу адміністративних послуг. Проєкт Сервісу був презентований територіальним громадам регіону у жовтні поточного року.
Голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова Луценко на урочистому прийомі до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтво вручила кращим представникам професії обласні відзнаки.
Вітання голови Харківської обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко
З 1 жовтня цього року люди з епілепсією, розладами психіки та поведінки можуть отримувати лікарські засоби безоплатно або з незначною доплатою, у рамках програми “Доступні ліки”, повідомили у Комунальному некомерційному підприємстві Харківської обласної ради «Харківський обласний центр громадського здоров’я».
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я