Новини

До обласного бюджету (з урахуванням трансфертів) за січень- вересень надійшло доходів в загальній сумі 5,16 млрд грн. До загального фонду обласного бюджету (без урахування трансфертів) надійшло 2,74 млрд грн., що на 143 млн грн більше планових показників.
Одна з головних цілей Міністерства цифрової трансформації України – надати кожному українцю можливість впливати на якість державних послуг. Саме для цього Мінцифри запустили першу всеукраїнську оцінку якості адмінпослуг.
Триває череда проведення виїзних семінарів-практикумів з надання методичної допомоги для територіальних громад області. Сьогодні семінар-практикум проведено для громад Богодухівського району. В ньому взяли участь представники Богодухівської, Валківської міських, Золочівської, Коломацької, Краснокутської селищних територіальних громад.
Заступниця голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва взяла участь у засіданні Харківської регіональної ради професійної (професійно-технічної) освіти. Захід відбуввся у режимі онлайн.
Заступниця голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва сьогодні відвідала Південну міську громаду. Тут у рамках співробітництва двох громад - міської Південної та Пісочинської селищної реалізовано проєкт «Придбання комп’ютерної техніки та меблів для облаштування приміщення під ЦНАП». Валерія Мураєва разом з депутатами обласної ради Наталією Плотнік, Катериною Курашовою та Русланом Дейнекою вручили Сертифікат про успішне впровадження проєкту голові Південної міської ради Олександру Брюханову та голові Пісочинської селищної ради Олегу Чернобаю.
Пропозицію Харківської обласної адміністрації щодо субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій розглянули на засіданні постійної комісії з питань бюджету обласної ради.
Круглий стіл на тему «Результати моніторингу стану виконання законодавства про доступ до публічної інформації та відкритість використання публічних коштів» відбувся сьогодні в Харкові. В заході взяв участь перший заступник голови Харківської обласної ради Альберт Кононенко
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я