Новини

Відбулось засідання постійної комісії з питань розвитку транспорту і зв’язку Харківської обласної ради. Були розглянуті проєкти рішень обласної ради, які планується винести на наступну сесію. Зокрема, це внесення змін до обласного бюджету та до програми економічного і соціального розвитку.
19 листопада відбудеться ІІ Форум керуючих справами, який проводить Всеукраїнська Асоціація ОТГ. Цьогоріч його тема – «Ефективна система управління громадою».
Це питання сьогодні розглядалось депутатами під час засідання постійної комісії з питань екології, природокористування, охорони довкілля, надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків.
Це питання сьогодні обговорили депутати обласної ради у ході засідання постійної комісії з питань екології, природокористування, охорони довкілля, надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків.
Харківська обласна рада з глибоким сумом сприйняла звістку про передчасну смерть Почесного громадянина Харківської області, видатного скульптора Гурбанова Сейфаддина Алі огли.
Захід 22 листопада проведуть фахівці SocialBoost - IT-партнерів Програми USAID DOBRE. Вебінар розрахований на співробітників органів місцевого самоврядування та активістів громад, які бажають поглибити власні знанняпро роботу з сайтами громад, з цифровими інструментами та функціями Google-таблиць.
Громадський центр правосуддя, що працює на базі Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України», оголошує про початок менторської програми підтримки територіальних громад щодо забезпечення гендерної рівності в умовах COVID-19, та запрошує ініціативні групи з територіальних громад Одеської, Харківської, Чернігівської та Чернівецької областей взяти участь в менторській програмі розвитку гендерної рівності в ТГ.
В межах «Місяця підтримки культури 2.0» Український культурний фонд 18-го листопада о 15:00 запрошує на вебінар «Проєктний менеджмент культурно-мистецьких проєктів».
Представники громад Чернігівщини, Сумщини та Харківщини зможуть безкоштовно навчитися працювати з інформацією. Приймання заявок на безкоштовне навчання для мешканців громад Харківщини, Сумщини та Чернігівщини триває до 19 листопада.
Вітання голови Харківської обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко з Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я