Новини

Новий інформаційний шар «Інформація щодо розпаювання земель» містить дані про окремі колективні сільськогосподарські підприємства та посилання на завантаження на порталі метаданих.
Захід покликаний сприяти розвитку академічного співу серед дітей та молоді, відкривати та підтримувати юні таланти, популяризувати кращі зразки класичної музики та твори українських композиторів.
Сьогодні, працюючи у Куп'янську, перший заступник голови Харківської обласної ради Альберт Кононенко особисто оглянув інфраструктурні об'єкти, зокрема, котельні, на реконструкцію та будівництво яких виділялися кошти з обласного бюджету.
Перший заступник голови Харківської обласної ради Альберт Кононенко сьогодні з робочим візитом побував у Куп'янській міській громаді. Вручив Сертифікат про впровадження проєкту-переможця обласного конкурсу місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє», який цьогоріч реалізований у Куп’янській громаді. В урочистому заході взяв участь депутат Харківської обласної ради Олександр Скорик.
Виставка вишитих картин Харківського клубу «Магія творчості» «Життя в мистецтві» триватиме до 25 листопада.
Сьогодні голова Харківської обласної ради Тетяна-Єгорова Луценко та керівник Харківської облдержадміністрації Олександр Скакун провели нараду присвячу питанням цивільного захисту, вакцинації від COVID-19, соціальним проєктам у громадах та іншим актуальним питанням.
Відбулось засідання постійної комісії з питань розвитку інфраструктури, будівництва та шляхів Харківської обласної ради. Депутати розглянули низку питань, зокрема щодо внесення змін до програми економічного і соціального розвитку області, щодо внесення змін в обласний бюджет, та розглянули проєкт рішення обласної ради «Про затвердження обласної Програми надання підтримки учасникам антитерористичної операції та операції Об'єднаних сил для будівництва чи придбання житла в Харківській області на 2022-2025 роки».
Сьогодні у форматі онлайн відбулась зустріч голови Харківської обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко, виконуючого обов’язки голови обласної державної адміністрації Олександра Скакуна та радника голови обласної ради Марка Беккера з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Узбекистан в Україні Алішером Курмановим
Міністерство освіти та науки України оголосило старт конкурсу проєктів у межах рамкової програми Європейського Союзу з наукових досліджень та інновацій «Горизонт 2020».
Міжнародна організація з міграції (МОМ), Агентство ООН з питань міграції, за фінансової підтримки Європейського Союзу оголошує додатковий конкурс для ініціативних груп, які зацікавлені долучитися до проєкту, спрямованого на зміцнення стійкості громад шляхом соціально-економічної підтримки ветеранів(ок).
Вітання голови Харківської обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко.
30 листопада, відбудеться Всеукраїнський день добрих справ — #ЩедрийВівторок.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я