Новини

Голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко ознайомилася з роботою Комунального закладу «Кочетоцька санаторна школа». З адміністрацією закладу обговорили напрямки подальшого розвитку
Депутати розглянули проєкти рішень, які планується винести на розгляд сесії Харківської обласної ради. В роботі постійної комісії взяла участь заступник голови Харківської обласної ради Тетяна Біловол.
На зустрічі з активом Печенізької громади, яку провела голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко, обговорили розробку Стратегії розвитку територіальної громади та реалізацію на Харківщині Програми президента України «Нове село».
Голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко в ході робочої поїздки до Чугуївського району провела зустріч з активом Печенізької територіальної громади. Говорили про наболіле, шукали шляхи вирішення проблем.
Сьогодні заступниця голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва зустрілася з активом Роганської громади та профільними спеціалістами, презентуючи проект по створенню Єдиного електронного сервісу надання адміністративних послуг. Його пропонується запроваджувати у всіх громадах Харківщині.
12 листопада в Харківській обласній галереї «Мистецтво Слобожанщини» відбулося відкриття виставки дитячих творчих робіт «Світ фантазій» вихованців гуртків образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості».
Депутати розглянули низку питань, зокрема щодо внесення змін до програми економічного і соціального розвитку області, внесення змін в обласний бюджет, а також про внесення змін до Програми розвитку культури, туризму та охорони нерухомої культурної спадщини Харківської області на 2019-2023 роки. У роботі комісії взяла участь заступник голови обласної ради Валерія Мураєва.
Необхідні прилади вдалося закупити завдяки участі Роганської громади в обласному конкурсі «Ефективна медицина в громаді». Проєкт «Комплекс медичної апаратури для оперативної та якісної діагностики» став переможцем. Сьогодні заступниця голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва вручила сертифікат про його успішну реалізацію.
Проєкт Печенізької громади «Цікаве дозвілля та сучасний кінопростір» переміг в обласному конкурсі «Разом в майбутнє». Голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко вручила переможцям сертифікат про його реалізацію під час робочого візиту до громади.
Кошти субвенції планується розподілити на підтримку окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я Харківської області.
У Харкові відкрилась виставка Видатні польські ветеринари і Харків: постаті, досягнення, відкриття ХІХ - ХХ століття», присвячена 170-річчю вищої ветеринарної освіти на Сході України. Виставка проходить у Державному біотехнологічному університеті за адресою: вул. Алчевських, 44.
Мініпроєкт Великобурлуцької селищної ради «Здорова громада» став одним з переможців цьогорічного обласного конкурсу «Ефективна медицина в громаді». Перший заступник голови Харківської обласної ради Альберт Кононенко під час робочої поїздки до громад області, яка відбулася 17 листопада, ознайомився із результатом впровадження мініпроєкту. Участь у робочому візиті також взяв депутат Харківської обласної ради олександр Скорик.
Другий рік поспіль під час всесвітньої акції # 16 Днів Проти Насильства 25 листопада громадські організації «Вік Можливостей та «Центр Гендерної Культури» запрошують на онлайн марафон жіночої фінансової безпеки
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я