Новини

Сьогодні голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко поспілкувалась з вихованцями студії дитячого телебачення КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості».
Урочисте вручення сертифікату переможця обласного конкурсу проєктів місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє» та обласного конкурсу мініпроєктів «Ефективна медицина в громаді» конкурсанту – Куньєвському сільському голові Нерсесу Нерсисяну пройшло сьогодні, 19 листопада.
Проєкт програми, та ще низку питань порядку денного, розглянули на засіданні постійної комісії з питань науки, освіти та духовності Харківської обласної ради. В роботі комісії взяла участь заступник голови обласної ради Валерія Мураєва.
Проєкт рішення обласної ради про «Про погодження Лімітів на спеціальне використання лісових ресурсів при заготівлі другорядних лісових матеріалів на 2021 рік» узгодили на засідання постійної комісії з питань аграрної політики, земельних відносин та соціального розвитку села Харківської обласної ради. У роботі комісії взяв участь перший заступник голови Харківської обласної ради Альберт Кононенко.
Сертифікат про успішну реалізацію мініпроєкту «Help – Клініка: доступність до якісних медичних послуг», який отримав перемогу у 2021 році в обласному конкурсі «Ефективна медицина в громаді», вручили конкурсантам депутати обласної ради Наталія Плотник та Валерій Пітько.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я