Новини

Сьогодні голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко взяла участь у виїзному засіданні міжфракційного депутатського об’єднання «Енергоефективна Україна». У заході також взяли участь народні депутати та очільник Харківської обласної державної адміністрації Олександр Скакун та Харківський міський голова Ігор Терехов.
Урочисте відкриття проєктів відбулось 22 листопада. Сертифікат про їх успішну реалізацію вручив депутат обласної ради Руслан Дейнека.
В ході реалізації проєкту «Вook paradise», який переміг в обласному конкурсі проєктів місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє», відремонтували приміщення, придбали комп'ютерну техніку, обладнання та меблі для Лозівської юнацької бібліотеки та КЗ "Лозівський фаховий вищий коледж мистецтв" Харківської обласної ради.
Депутати розглянули низку проєктів рішень обласної ради, які будуть виноситись на сесію, а також проєкти розпоряджень голови обласної ради, узгодили затвердження в новій редакції статутів комунальних установ. В роботі постійної комісії взяла участь заступник голови обласної ради Валерія Мураєва.
Сьогодні голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко та керівник Харківської облдержадміністрації Олександр Скакун взяли участь у виїзному засіданні Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності. Також до заходу долучились перший заступник голови Харківської обласної ради Альберт Кононенко та Харківський міський голова Ігор Терехов.
У Харкові 23 листопада відбудеться практичний тренінг для обміну досвідом та розробки і впровадження регіональних проектів з управління відходами, що об’єднають бізнес, громаду та владу.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я