Новини

У Богодухові між міською радою і низкою медичних комунальних некомерційних підприємств Харківської обласної ради укладені договори про співробітництво. В заході взяла участь заступник голови обласної ради Тетяна Біловол. Місцеву владу при підписанні договорів представляли голова Богодухівської районної ради Юрій Яцина і Богодухівський міський голова Володимир Бєлий.
Громадська організація «Мережа захисту національних інтересів «АНТС» ініціює проведення всеукраїнського проєкту HALLI – Hackathon for Leadership in Local Innovations.
Харківська обласна рада
оголошує про початок відбору кандидата для обрання представника громадськості до поліцейської комісії Департаменту патрульної поліції Національної поліції України.
Продовження робіт стало можливим завдяки надходженню додаткових коштів на ремонт автомобільних доріг місцевого значення.
Фінансування робіт передбачено в проєкті рішення обласної ради щодо змін до комплексної регіональної Програми забезпечення публічної безпеки та порядку та протидії злочинності на території Харківської області на 2020 – 2022 роки.
7-8 грудня 2021 року «U-LEAD з Європою» продовжить просувати тему проєктів місцевого розвитку, цього разу організувавши конференцію Міжнародне експертне обговорення 2021: «Партнерство для розвитку».
26-го листопада о 15:00 в межах «Місяця підтримки культури 2.0» на вебінар «Цілі сталого розвитку через культуру» запрошуються громадські організації та соціальні підприємства.
Заступниця голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва під час робочої поїздки до Богодухівського району зустрілася з активом громади та профільними спеціалістами. Обговорили перспективи впровадження на Харківщині унікального для України проекту.
Pro Bono Club Ukraine та Український культурний фонд вже вдруге проводять ініціативу з підтримки проєктів у сфері культури. У межах Місяця підтримки культури 2.0 організації, що планують подаватися на конкурсні програми УКФ, можуть отримати безкоштовні консультації від фахівців та фахівчинь з бізнесу.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я