Новини

Фінансування передбачено з обласного бюджету, зміни до якого затвердили у ході пленарного засідання VIII сесії Харківської обласної ради VIII скликання.
Депутати Харківської обласної ради розглянули результати роботи у 2021 році комісії з питань надання одноразової грошової допомоги мешканцям Харківської області, які опинилися в скрутній життєвій ситуації.
Харківська обласна рада під час пленарного засідання VIII сесії ухвалила рішення, згідно якому до 4 лютого 2022 року депутати повинні звітувати перед виборцями.
Сьогодні, 25 листопада, під час пленарного засідання VIII сесії Харківської обласної ради VIII скликання депутати затвердили зміни до бюджету області, завдяки чому виділені кошти на ремонт у деяких будинках-інтернатах.
Сьогодні депутати Харківської обласної ради на сесії затвердили зміни до бюджету області. Зокрема, по Департаменту культури та туризму Харківської обласної державної адміністрації додатково виділяється 15 млн 550 тис.грн.
Пленарне засідання сесії відбулось сьогодні, 25 листопада. Зокрема, внесення змін до обласного бюджету зумовлено перевиконанням плану доходів загального фонду на 157 млн грн за підсумками 10 місяців. Кошти планується спрямувати на вирішення поточних питань у сферах охорони здоров?я, освіти, соціального захисту.
Внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2021 рік сьогодні підтримали депутати Харківської обласної ради.
Сьогодні під час пленарного засідання VIII сесії Харківської обласної ради VIII скликання депутати затвердили Комплексну програму «Розвиток та функціонування української мови як державної в Харківській області на 2022 – 2025 роки».
Депутати Харківської обласної ради ухвалили Програму надання підтримки учасникам антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил для будівництва чи придбання житла в Харківській області на 2022-2025 роки.
Реалізація заходів Програми дозволить вперше на території області запровадити автоматизовану систему державного моніторингу у галузі охорони атмосферного повітря.
Голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко повідомила, що від низки депутатів обласної ради надійшло звернення стосовно дострокового припинення повноважень першого заступника голови обласної ради.
Депутатський корпус проголосував за кандидатуру заступника голови Харківської обласної ради VIII скликання.
Відповідне рішення депутати затвердили у ході пленарного засідання VIII сесії Харківської обласної ради VIII скликання.
На пленарному засіданні VIIІ сесії VIII скликання голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко і т.в.о. голови обласної державної адміністрації Олександр Скакун вручили дипломи, нагрудні знаки та посвідчення Почесним громадянам Харківської області, які були удостоєні цього звання рішенням попередньої сесії.
У роботі пленарного засідання беруть участь перший заступник голови Харківської обласної ради Альберт Кононенко, заступниці голови Валерія Мураєва, Тетяна Біловол, т.в.о. голови обласної державної адміністрації Олександр Скакун, його заступники, Харківський міський голова Ігор Терехов, народні депутати України, Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь.
Під час робочої поїздки до Богодухівської громади заступниця голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва ознайомилася з роботою закладів освіти.
Валерія Мураєва відвідала Петропавлівську гімназію, яку з цього року опалює котельня на твердому паливі, як і дитячий садок, що розташований на одній території з гімназією.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я