Новини

Голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко разом з народним депутатом України Євгеном Пивоваровим вручили сертифікати та ключі від нових шкільних автобусів. Відтепер школярі у 21 територіальній громаді діставатимуться до школи на новому транспорті.
Сьогодні заступниця голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва передала громаді-переможцю конкурсу «Ефективна медицина в громаді» сертифікат про успішну реалізацію проєкту «Енергія рятує життя».
Урочисте відкриття проєкту-переможця обласного конкурсу проєктів місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє» «Створення учнівської дослідницької лабораторії «Наукові відкриття Мечникова на службі людства», як розширення експозиції музею «Наш великий земляк І.І.Мечников – Громадянин світу», відбулось 26 листопада.
Сьогодні заступниця голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва вручила громаді-переможцю конкурсу «Разом в майбутнє» сертифікат про успішну реалізацію проєкту «Спільні зусилля – чисте довкілля».
Сьогодні у Будинку рад відбулося засідання Комісії з питань надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Харківської області, які опинилися в скрутній життєвій ситуації. До розгляду подано 574 звернення, у тому числі п’ять від потерпілих внаслідок пожеж.
Урочисте відкриття проєкту «Створення бізнес-інкубатору і мережі збутових сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів на території Валківської громади» – переможця обласного конкурсу проєктів місцевого та регіонального обласного конкурсу «Разом в майбутнє», відбулось 26 листопада. В заході взяла участь заступник голови обласної ради Тетяна Біловол.
Сьогодні голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко та очільник Харківської облдержадміністрації Олександр Скакун вручили кращим працівникам сільськогосподарської справи грамоти обласної ради та облдержадміністрації.
Лабораторія децентралізованого розвитку (Decentralized Development Lab) – це інкубаційна програма, що пропонує командам з різних країн навчання, тренінги, обмін досвідом та фінансову підтримку для розробки рішень та максимізації соціального впливу для вирішення проблем сталого розвитку.
Захід відбудеться 29 листопада, початок - о 10.00. Особливий акцент в цьому обговоренні буде присвячений нещодавно зареєстрованому законопроекту 6177, який спрямований на створення окремого незалежного контролюючого органу у сфері захисту персональних даних та доступу до інформації.
Творчу експозицію жителі міста та області зможуть побачити з 26 по 30 листопада.
Захід відбудеться 30 листопада з 14:00 до 18:00. Це платформа для обміну досвідом та спілкування в сфері культури, креативних індустрій та бізнесу.
Захід пройде 1 грудня за ініціативи голови Харківської обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко. На форум запрошені старости, сільські, селищні, міські голови територіальних громад, голови районних рад та райдержадміністрацій.
2 грудня з 11:00 по 12:30 на платформі Zoom відбудеться онлайн дискусія на тему: «Стратегічна екологічна оцінка та громадська екологічна експертиза. Виклики та можливості для територіальних громад».
Законопроєкти під номерами 6330 та 6331 від 19 листопада підготовив Комітет Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики. Вони направлені на удосконалення інструментів, які використовує Державна аудиторська служба України.
У межах «Місяця підтримки культури 2.0» запрошуємо на вебінар «Говоріть, щоб бути почутими: як ефективно комунікувати культурні проєкти?», який відбудеться 30-го листопада о 15:00.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Харківський регіональний фонд підтримки підприємництва
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я