Новини

Сьогодні голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко ознайомилася з ходом ремонтних робіт у Харківській обласній дитячій клінічній лікарні №1
Харківська обласна рада як територіальний координатор провідної ініціативи Європейського Союзу Проєкту «Угода Мерів-Схід» повідомляє, що Проект «Угода Мерів – Демонстраційні проекти» організовує цикл з 5 вебінарів щодо кращих практик впровадження проектів з підвищення рівня енергетичної ефективності та використанні відновних джерел енергії у регіоні Східного Партнерства.
Сьогодні голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко взяла участь в урочистому заході до Дня працівника прокуратури. Також зі святом привітали очільник Харківської обласної державної адміністрації Олександр Скакун та Харківський міський голова Ігор Терехов.
Згідно з документом, підписанти мають наміри спрямувати зусилля на відновлення серійного випуску і сервісного обслуговування літаків та гелікоптерів на Харківському державному авіаційному виробничому підприємстві. Основне завдання: протягом п’яти років вийти на випуск 5 літаків на рік, створивши 1 500 робочих місць.
За фінансової підтримки Міністерства іноземних справ ФРН у Німеччині та в Україні розпочато серію гібридних (off line та online) семінарів на тему «Відкритість і законність державного управління: міжнародні уроки з коронавірусної кризи».
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Харківський регіональний фонд підтримки підприємництва
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я