Новини

Проєкт здійснюється за фінансової підтримки US Forestry Service International Programs у партнерстві з Davey Tree Expert Company (розробники продуктів i-Tree у США), Агентством сприяння сталого розвитку Карпатського регіону “ФОРЗА”.
До Дня місцевого самоврядування Державна служба якості освіти України оголошує інформаційну кампанію «Успішна громада ? якісна школа». Про це повідомили в Управлінні Державної служби якості освіти у Харківській області.
Сьогодні заступниця голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва провела нараду з представниками органів місцевого самоврядування Ізюмського району. Під час заходу було презентовано проєкт створення Єдиного Електронного Сервісу з надання адміністративних, соціальних послуг та доступу до реєстрів територіальних громад Харківської області.
У Краснокутську між селищною радою і низкою медичних комунальних некомерційних підприємств Харківської обласної ради укладені договори про співробітництво. В заході взяла участь заступник голови обласної ради Тетяна Біловол. На заході також були присутні голова Богодухівської районної ради Юрій Яцина, Краснокутський селищний голова Ірина Карабут.
У Валках між міською радою і низкою медичних комунальних некомерційних підприємств Харківської обласної ради укладені договори про співробітництво. В заході взяла участь заступник голови обласної ради Тетяна Біловол.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Харківський регіональний фонд підтримки підприємництва
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я