Новини

Відзнаки «Волонтер року» вручила голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко. Захід приурочено до Міжнарожного дня волонтера, який в Україні і світі відзначають 5 грудня. Зі святом присутніх також привітав очільник Харківської облдержадміністрації Олександр Скакун
Сьогодні голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко взяла участь у презентації книги «Привіт із Києва». Також на заході були присутні керівник Харківської обласної державної адміністрації Олександр Скакун, депутати обласної ради.
Про те, куди направили кошти субвенції на виконання доручень виборців, в інтерв’ю «Слобідському краю» розповіла голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко.
Відбулось засідання комісії з питань бюджету Харківської обласної ради. Депутати розглянули пропозиції обласної державної адміністрації щодо розподілу обсягу субвенції з державного бюджету обласному бюджету по деяких напрямках.
Робота з молоддю є одним із пріоритетів у діяльності обласної ради. Сьогодні відбулася чергова екскурсія для студентів-політологів Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди.
10 грудня о 14:00 Всеукраїнська асоціація громад у партнерстві з Міністерством розвитку громад та територій України до Дня місцевого самоврядування проведуть Всеукраїнський форум місцевого самоврядування «Актуальні питання розвитку громад» (онлайн).
У зверненні зазначається, що через штучне відсторонення районних рад від їхніх повноважень, знижується якість та доступність надання публічних послуг громадянам.
Сьогодні голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко привітала військових з Днем Збройних сил України. В урочистому заході також взяв участь очільник Харківської облдержадміністрації Олександр Скакун.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Харківський регіональний фонд підтримки підприємництва
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я