Новини

Сьогодні на Харківщині з робочим візитом перебуває Президент України Володимир Зеленський. Глава Держави бере участь у урочистостях до тридцятої річниці Збройних Сил України. Захід відбувається на площі Свободи. Президента супроводжують голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова Луценко, очільник Харківської обласної державної адміністрації Олександр Скакун.
Більше 250 українських муніципалітети взяли на себе зобов’язання зі скорочення викидів як підписанти Угоди мерів. У 2021 році у кількох містах України нові плани дій сталого енергетичного розвитку та клімату (ПДСЕРК) розробляли спільно органи місцевого самоврядування та громадські організації.
Серед тем конференції «Партнерство з місцевою владою – як заручитися підтримкою та розвинути стале партнерство»; «Волонтерський менеджмент – як зібрати команду і мотивувати волонтерів»;«Форс-мажор, ризики та помилки – що робити і як діяти?».
ГО Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток” запрошує взяти участь у навчанні у «Школі інституційного розвитку представників ГО людей з інвалідністю».
Сьогодні заступник голови Харківської обласної ради Богдан Мальований взяв участь у рочистостях до Дня Збройних сил України, які пройшли в Інституті танкових військ НТУ «ХПІ».
Конкурсні програми та гранти дають органам місцевого самоврядування можливість отримати додаткові фінансові ресурси, які можуть бути спрямовані на соціально-економічний розвиток ТГ.
Учасники дізнаються про досвід та уроки, які отримано в ході реалізації 34 демонстраційних проєктів загальною вартістю понад 30 млн євро, а також будуть розглянуті всі фази реалізації проєкт – від планування до організації експлуатації об’єкту.
8 грудня з 17:00 до 18:00 відбудеться онлайн презентація результатів шостого щорічного Всеукраїнського соціологічного дослідження «Децентралізація та реформа місцевого самоврядування», яке традиційно проводиться наприкінці року на замовлення Ради Європи.
Студентів та молодих активістів Харківської області запрошують 09 грудня о 15.00 та 11 грудня об 11.00 на одноденні тренінги з очною та дистанційною участю щодо особливостей застосування інструментів ОВД і СЕО для мінімізації впливу на довкілля промислових відходів та викидів.
Вітання голови Харківської обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Харківський регіональний фонд підтримки підприємництва
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я