Новини

Відповідне розпорядження підписала голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко
Сьогодні голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко та керівник Харківської облдержадміністрації Олександр Скакун провели зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Держави Ізраїль в Україні Паном Міхаелєм Бродським.
На комісії розглянули питання про надання кандидатур до наглядової ради та конкурсної комісії, а також розглянули пропозиції щодо створення робочої (експертної) групи та схвалили план роботи постійної комісії на 2022 рік.
Урочисте відкриття проєкту «Безпечне місто Богодухів» відбулось 7 грудня, під час сесії Богодухівської міської ради. Проєкт – переможець обласного конкурсу проєктів місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє». В заході взяла участь заступник голови обласної ради Тетяна Біловол.
Голова Харківської обласної ради в інтерв’ю виданню «Слобідський край» розповіла про те, на яких принципах будується взаємодія обласної ради та територіальних громад регіону, як вирішуються кадрові питання та співпрацю з обласною державної адміністрацією.
У Великій залі Будинку рад відбувся урочистий прийом з нагоди Дня місцевого самоврядування. У заході взяли участь заступники голови обласної ради Валерія Мураєва, та Богдан Мальований, очільник обласної державної адміністрації Олександр Скакун, голови постійних комісій та депутати обласної ради, виконавчий апарат обласної ради, представники дирекції Асоціації органів місцевого самоврядування.
Були розглянуті питання, які стосуються ремонту доріг місцевого значення коштом субвенції з державного бюджету.
Вітання голови Харківської обласної ради, президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Тетяни Єгорової-Луценко
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Харківський регіональний фонд підтримки підприємництва
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я